Helikopter Kiralama

Jet Bul ile profesyonel helikopter kiralama hizmeti

Helikopter Kiralama

Helikopter Kiralama

Sizi Arayalım

Yıllardır İstanbul, en popüler turist destinasyonlarından biri olmuştur. Ancak daha önce İstanbul’u ziyaret eden herhangi bir tanıdığınız olmuşsa, onlardan mutlaka trafik sıkışıklığı, kalabalık nüfus ve uzun bekleme sıraları ile ilgili şikayetler işitmişsinizdir. İşte sizlere arkanıza yaslanıp bu şehrin size sunduğu tüm güzellikleri tadabileceğiniz ve tüm bu sorunlardan kaçabileceğiniz eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Ayasofya’yı daha önce çok az kişinin tecrübe edebildiği bir açıdan görme imkanına sahip oldunuz mu hiç? Bu görkemli yapıyı inşa edenler dahi sizin gördüğünüz açıdan bu yapıları görme imkanına sahip olamamıştı. Ya da Haliç’i, yeşil ve mavinin müthiş bir uyumla birleştiği Boğaz’ı kuşbakışı izlediniz mi? İki kıtayı birleştiren köprüler ve deniz üzerinden uçarak manzaranın keyfini çıkardınız mı daha önce? Bunların yanında, gezmek istediğiniz tüm noktaları sadece saatler içerisinde görmek imkanınız bile var.

Daha önce böyle bir deneyim yaşamadıysanız, hemen bir Jet Bul yetkilisini arayarak, sizi kahvenizi yudumlarken ve dostlarınızla birlikte İstanbul’un güzelliklerini havadan görmenize olanak sağlayacak bir Helikopter’de yerinizi ayırtın. Jet Bul olarak sizlerin güvenliğini sağlamak ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca bu tura katılabilmek için havaalanında da olmanız gerekmez. Şehir içerisinde farklı noktalara dağıtılan pick-up yerlerimizle sizi istediğiniz size yakın bir noktadan alarak, yine aynı noktaya bırakabiliriz.