Jet Kiralama

Jet Bul ile profesyone jet kiralama hizmeti

Jet Kiralama

Jet Kiralama

Sizi Arayalım

Ülkemiz ve dünya genelinde bireyler veya kurumlar birçok sebeblerden ötürü uçak kiralama hizmetlerinden faydalanmaktadır. Zaman konusunda esneklik, hız, güven ve konfor uçak kiralama hizmetinin sunduğu imkanlardan bazılarıdır. Dünyanın herhangi bir bölgesine 2 saat içerisinde gerekli uçuş izinlerinin ve hazırlıklarının yapılması ile birilikte güven ve konfor içerisinde uçabilirsiniz. Size ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel uçak kiralama hizmet sayesinde tarifeli seferler de sıklıkla karşılaşılan rötarlara, aktarmalara, güvenlik, pasaport kuyruklarına ve bagaj beklemelerden kaynaklanan zaman kayıplarının önüne geçebilir zamanı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Jet Bul ile birlikte özel jetler, deniz uçakları, yolcu uçakları, helikopter ve kargo uçakları gibi çeşitli hava araçlarına talepleriniz doğrultsunda kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Uçak kiralama hizmetinden uygun fiyatlandırma ile faydalanabilmeniz için sizin ihtiyacınıza en uygun hava aracının belirlenmesi ve bu doğrultuda planlama yapılması gerekmektedir. Aksi halde ihtiyacınıza uygun olmayan bir hava aracı ile yüksek maliyetler ile seyahat etmek durumunda kalabilirsiniz. Jet Bul, iş birliği içerisinde olduğu yerli ve yabancı operatörler ile farklı tip ve modellerde dünyanın her noktasında hava aracı kiralama hizmeti sunabilmektedir. Hafif, Orta, Uzun ve Ağır iş jetlerinin yanı sıra grup seyahatleri için yolcu uçaklarına ve deniz uçaklarına da Jet Bul sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hizmet verilen tüm hava araçları gerekli güvenlik donanımlarına sahip düzenli bakım yapılan ve sivil havacılık otoriteleri tarafından denetime giren, eğlence ekipmanları ve diğer tüm vip ekipmanlar ile donatılmıştır.

Uçak kiralama hizmetinde uçuş fiyatlandırılması yapılırken uçuş süresi, uçuş masrafları, özel istekler, catering vb.  diğer tüm talepler ve kullanılacak olan uçağın saatlik maliyetleri doğrultusunda hesaplanır. Uçuşun kabul edilmesi durumunda gerekli uçuş evrakları temin edilir ve izinler için başvuru yapılır.İzinlerin gelmesi ile birlikte uçuş gerçekleşir. Uçak kiralama hizmetinde maliyetleri azaltmak ve uygun fiyata uçabilmek için ihtiyacınız olmayan diğer koltukları sizinle aynı noktaya gitmek isteyen bir başka müşteri ile paylaşabilir uçuş maliyetini azaltabilirsiniz. Aynı zamanda boş bacak olarak adlandırılan uçuşlardan faydalanarak gitmek istediğiniz noktaya çok uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Uçaklar genellikle kalkış noktalarından ya da kiralama hizmetini tamamladıktan sonra ki noktaya boş gider ve bu uçuşlara boş bacak denilir. Boş bacak uçuşlarının sizlere uyması halinde gitmek istediğiniz noktaya %75’e yakın tasarruf sağlayarak uçabilirsiniz.

Ücretsiz bilgilendirme ve fiyatlandırma için info@jetbul.com.tr mail adresimizden iletişime geçebilir veya web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.