Birçok insan, seyahatin asıl eğlenceli kısmının ancak siz indikten sonra başladığını düşünmeye alışkındır. Ve nedenini görmek kolaydır. Ticari bir uçuşun sıradan uzun süredir devam eden rutini, uçağa ayak basmadan önce ruhlarınızı gerçekten aşağı çekebilir.

Tabii ki, özel uçuş nispeten pahalıdır. Ancak, uçak kiralamanın maliyetini düşünürken, onunla birlikte kaç aktivite ve paha biçilmez avantajın geldiğini anlamak önemlidir.

İşte bir sonraki aile seyahatiniz için özel jet kiralama seçmeniz için 7 neden.

1. Kolay Biniş ve Bagaj Taşımacılığı

Artık güvenlik kontrol noktalarındaki uzun kuyruklardan kaçınabilir ve gerçekten rahatlayabilirsiniz. Kabul edelim. Erken gelmek, belgelerinizi bir arada tutmak, bagajınız için endişelenmek — bu görevler yalnız olduğunuzda yeterince streslidir. Aileniz size eşlik ederken, bu süreç siz binmeden önce enerjinizi tüketecektir. Özel bir jet kiralama rezervasyonu yaptığınızda, gemiye binme çok daha verimli ve zahmetsizdir. Boş zamanlarınızda gelebilir ve beklenmedik bir gecikme durumunda uçuşunuzu kaçırmayacağınızı bilirsiniz.

Özel havacılık, uçuş ekibinin sizi karşıladığı ve uçağa kadar eşlik ettiği bir salon sağlar. Bu sayede bagajınız çok daha hızlı taşınacaktır. Ve çoğu zaman, uçak daha uygun bir yere park edilir, bu da yolculuğunuzun daha yumuşak bir başlangıç yapmasına yardımcı olur.

2. Özel Jet Kiralama ile Varış Noktanıza Daha Yakın Uçun

Gereksiz yere uzun yolculuklardan kaçının ve son varış noktanıza mümkün olduğunca yakın uçun. Büyük bir havaalanından uzakta sıkışmış egzotik bir yere seyahat ediyorsanız, oraya ulaşmak için birkaç saat daha sürmeniz gerekebilir. Valizlerinizi yanınızda taşıyacağınızdan ve muhtemelen geldiğiniz zaman tükeneceğinizden bahsetmiyorum bile. Özel bir jet kiralama rezervasyonu yaptığınızda, varış noktanıza en yakın havaalanına inersiniz. Bu, artık sıkıcı konaklamalar ve uçuşlar arasında uzun bekleme saatleri olmadığı anlamına geliyor.

3. Ailenizle Kaliteli Zamanın Tadını Çıkarın

Özel jet kiralama ile seyahat etmek, size herhangi bir ticari uçuşta eşsiz olan bol miktarda alan ve mahremiyet sağlayacaktır. Artık birlikte oturmaktan korkmanıza gerek yok. Lüks bir özel jetle esnek ve samimi bir ortamda ailenizle birlikte gevşeyebilirsiniz.

Bir aile tatilinde, indikten sonra tüm heyecanları kurtarmak istemezsiniz. Özel bir jet kiralamak size geri çekilmeden muhteşem anılar yapma özgürlüğü sunar. Heyecan verici bir sohbet, hızlı bir şekerleme veya çocukların oyun zamanı olsun, bu şekilde daha çok değer verebilirsiniz.

4. Özelleştirilmiş Catering’den en iyi şekilde yararlanın

Özel bir jet kiralamada can attığınız en iyi özelleştirilmiş yiyeceklere yardımcı olabilirsiniz. Özellikle aile üyelerinizin alerjisi veya özel gereksinimleri olduğunda, ticari uçuşlarda sağlanan sınırlı seçeneklerle yetinmek zorunda değilsiniz. Özel jet kiralama, diyet ihtiyaçlarınızı ailenizin her bir üyesi için kişiselleştirilebileceği noktaya kadar belirlemenizi sağlar. Dünyanın dört bir yanına uçmak, uçuş deneyiminizi önemli ölçüde artıracak gurme şefler tarafından hazırlanan mutfak lezzetlerini keşfetmenizi engellemek zorunda değildir.

5. Uçakta Eğlence Mükemmel

Özel jet kiralama ile sağlanan dinlenme tesisleri, yolculuğunuz sırasında asla sıkıcı bir anın olmamasını sağlayacaktır. TV ekranlarında filmleri istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Wifi’ye erişebilir, oyun oynayabilir veya sosyal medyaya göz atabilirsiniz.

Çocuklarınızın iPad’ler ve DVD oynatıcılar gibi elektroniklerden bir molaya ihtiyacı varsa, ticari uçuşlardan farklı olarak oynamak için bolca alana sahip olacaklar. Bu, çocuklarınızın sıkılması veya huysuzlanması konusunda endişelenmenize gerek olmayan bir uçuş. Eğlencenizi önceden planladığınızdan emin olun ve bu düzenlemeler için özel jet kiralama şirketinizden talepte bulunun.

6. Özel Jet Kiralama, Ticari Bir Uçuştan Daha Güvenlidir

2021’de özel jetler yapısal bütünlük ve yolcu sağlığı açısından daha güvenli. Özel charter uçakları, ticari uçaklara göre daha yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Özel uçaklarda güvenlik prosedürlerine ve uygunluk testlerine büyük önem verilmektedir.

Özel jet kiralama, ticari uçuşlardan daha fazla havalimanına iniş yapma yetkisine sahiptir. Bu, pilotların acil durumlarla ustaca başa çıkmalarını sağlayarak onlara planları gerektiği gibi değiştirme özgürlüğü verir. Ayrıca, bazı özel uçaklar havanın üzerinde uçarak onu daha da güvenli hale getirebilir.

Bu güvenlik önlemlerinin yanı sıra halkın özel uçuşu seçmesi için daha da zorlayıcı bir neden Covıd-19 salgınıdır. Rutin ticari uçuş yolculuğunu seçerseniz, ölümcül virüse bir değil birden fazla kontrol noktasında maruz kalma riskini alırsınız.

Ancak özel bir jet kiraladığınızda, daha hızlı hareket edersiniz ve genel olarak daha az insanla temas kurarsınız. Sosyal mesafe, özellikle ailenizle seyahat ederken kalabalık bir uçuşta panik yapmak istediğiniz bir şey değildir.

7. Maksimum Lüks, Konfor ve Rahatlık Elde Edersiniz

Özel bir jet kiralamayı tercih ettiğinizde, kendi uçuş deneyiminiz üzerinde mümkün olduğunca fazla kontrole sahip olursunuz. Sonunda sevgili evcil hayvanınızı tatilinize getirebilirsiniz. Ailenizdeki yaşlılar, onlar için düzenlenmiş en üst düzeyde rahatlığa sahip olacaklar. Çocuklarınız sinirli veya huzursuz olmayacak. Bir aile üyesinin hamile veya hasta olması durumunda, ticari bir uçuşta bekleyemeyeceğiniz düzeyde kişiselleştirilmiş bakıma ihtiyaçları olacaktır.

Ancak normal durumlarda ve aileniz nispeten daha küçük olsa bile, özel uçmanın inkar edilemez avantajları vardır. Mutfağınıza, eğlencenize ve oturma yerinize siz karar verirsiniz. Bacaklarınızı germek kadar basit bir şeyden mükemmel VIP muamelesine kadar, aileniz uçarken arzu ettiğiniz tüm lüksü elde edecek. Ve işte size en güvenli, en uygun fiyatlı uçuşları sağlamak için güvenebileceğiniz özel bir havacılık şirketine ihtiyacınız var.

Forjet Havacılık, dünya çapında özel jet kiralama hizmetleri için tek durak platformunuzdur. Forjet Havacılık’ı seçtiğinizde, geniş deneyime sahip pilotları ve yüksek güvenlik düzenlemelerini karşılayan uçakları seçersiniz. Hala çitin üstünde misin? Yine, seyahatinizin tadını çıkarmaya başlamadan önce uzun süre beklemekten vazgeçmenize yardımcı olmayı çok isteriz. Bugün anında özel jet kiralama teklifi alabilirsiniz.

Jet Bul Biz Kimiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir