Özel jet kiralama dünyasında, “boş bacak”, “ölü bacak” veya “tek yön” terimleri genellikle belirli uçuş türleri için kullanılır. Ancak birçok insan boş bacak uçuşlarının ne olduğunu merak ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde, dünya çapında birçok özel jet boş uçuyor. Bu nedenle, fırsatı yakalayabilir ve bu indirimli özel jet uçuşlarından birinde uçabilirsiniz! Sınırlamaları ve kısıtlamaları ile geliyorlar ama aynı zamanda avantajları da var. Boş ayaklı uçuşların tam olarak ne olduğu ve Charter Uçuş Grubunun boş ayaklı bir uçuş bulmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında aşağıyı okuyun.

Boş Bacak nedir?

Boş bacak uçuşları, uçağın canlı bacağını uçurabilmesi için yeniden konumlandırmadır. Canlı bacak ya bir sonraki müşterinin uçuşu ya da sadece ana üssüne geri dönmesidir. Buna karşılık, ölü bacak uçuşu, bir uçağın bir havaalanından diğerine gitmek için yolcu olmadan boş uçmasıdır. Örneğin, bu yeniden konumlandırmanın bir örneği, San Diego’dan Los Angeles’a uçması gereken özel bir jettir, çünkü o jetin bir sonraki uçuşu San Diego değil Los Angeles dışındadır. Esasen, ölü bacak uçuşları özel jetlerdeki boş koltuklardır. Bu bacaklar kısa süreli uçuşlar için mükemmeldir. Bu, uçmak ve boş bir bacak uçuşu bulmak isteyip istemediğinizi bilmek önemlidir. En yaygın olarak, istemciler yalnızca tek yönlü bir yolculuk kiraladıkları, tüzüğün yeniden konumlandırılması gerektiği veya hafif bakımdan geri döndüğü için ortaya çıkarlar. Bu nedenle, boş bacaklar genellikle tek yönlüdür ve asla geri dönüşü garanti etmez.

Boş Bacaklar Ne Kadara Mal Olur

Boş ayaklı uçuş maliyetleri her jet için aynı değildir ve rota ve model gibi farklı faktörlere bağlıdır. Genellikle indirimli fiyattadırlar çünkü pahalıdırlar ve özel bir jet üzerindeki boş koltukları mümkün olduğunca en aza indirmeye çalışırlar. Birçok şirket yanlış bir şekilde boş bacakların 500 $ kadar ucuz olabileceğinin reklamını yapıyor. Bununla birlikte, özel bir jet için boş bir bacak tipik olarak perakende fiyatının% 50’sidir. Bu indirimli özel jet uçuşları hiçbir zaman ticari uçuşlarla kıyaslanamayacak. Fiyatlandırmanın bazı örnekleri, New York’tan Florida’ya boş ayaklı bir özel jet kiralamanın 5000 $ kadar ucuz görülmesidir. Bir başka harika özel jet boş bacak rotası Los Angeles’tan Las Vegas’a ve bunun için gördüğümüz en iyi fiyat 40 dakikalık kısa bacak uçuşu için 2500 dolar. Bununla birlikte, boş bacaklar daha düşük bir fiyata olsa da, ticari uçuşlardan daha pahalıdırlar.

Boş bir bacak Hakkında Nasıl Bilgi Edinilir

Boş bacak uçuşlarını nasıl öğrenirsiniz? Charter Uçuş Grubu, bu uçuşlar hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacak özel yazılımlar aracılığıyla bu boş ayaklara erişebilir. Charter Flight Group’un JetXchange yazılımı, özel jetlerde tek yönlü ve boş ayaklar için borsadır. Bu geniş erişim, bu boş bacak uçuşlarından birini yakalama şansınızı artıracaktır. Yazılım, tek yönlü veya boş bir bacak olsun, her uçağın nerede olduğunu ve en iyi fiyatı kullanmak için nereye gitmesi gerektiğini bilir. Bununla birlikte, boş bacak uçuşları esneklik gerektirir ve genellikle çok kısa sürede gerçekleşir. Charter uçuşlarda boş koltuklardan tamamen kaçınmaya çalıştığı için son dakika müsait hale geliyorlar. Özel jet kiralama rezervasyonundan farklı olarak, bu boş ayaklı uçuşlar orijinal müşteriye uygundur, bu da boş bir ayak üzerinde uçmak isteyen kişinin etraflarında uyum sağlaması gerektiği anlamına gelir. Bu, yer ve zaman konusunda sınırlı seçeneğin olduğu ve boş bacakların asıl sahibine göre iptal ve değişikliğe tabi olduğu anlamına gelir. Örneğin, asıl sahibi güzergahında geç değişiklikler yapacak olsaydı, bu, bu boş bacak uçuşlarından birine atlama yeteneğinizi engelleyebilir. Sıkı bir programınız veya planlarınız varsa, boş bacak uçuşları şu anda sizin için en uygun olmayabilir. Ancak, bu esnekliğe sahipseniz ve kısa süreli ayarlamalara hazırlanıyorsanız, uçuşlar hakkında bilgi edinebilir ve Charter Uçuş Grubu ile boş ayaklı uçuş rezervasyonu yapabilirsiniz!

Boş Bacak Uçuşu Nasıl Yapılır

Artık boş bacak uçuşlarının ne olduğunu bildiğinize göre, Charter Uçuş Grubu ile rezervasyon yapabilirsiniz. Ziyaret Flycfg.com ve istenen rotayı yerleştirin. Oradan, herhangi bir ölü bacak uçuşunun istediğiniz özel jet uçuşuna uyup uymadığını görebilir ve özel bir jet üzerindeki boş koltuklardan yararlanabilirsiniz! Buna ek olarak, genellikle arasında uçmak isteyeceğiniz şehir çiftleriyle eşleşen boş bacaklar için web sitemize kaydolabilir ve boş bir bacak uçuşu bulmaya çalışabilirsiniz. Charter Uçuş Grubu, bu uçuşların doldurulmasına yardımcı olmak için teknolojisini ve bu uçuşlara erişimini kullanır ve uzman ekibimiz bu boş ayaklı uçuşlardan yararlanmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır! Charter Flight Group’un boş bacak rezervasyon süreci sorunsuz ve Amazon kadar kolay çünkü potansiyelleri ve geri dönen müşterileri için tutarlı ve verimli bir deneyim sağlamak istiyorlar.

Özel jet kiralamak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir