1. Gizlilik ve Verimlilik

Ticari uçuşlar, iş yapmak için en iyi alan değildir. Kendinizi orta koltukta bulabilir veya duyurularla sürekli kesintiye uğrayabilirsiniz. Ayrıca, yeterli aydınlatmaya sahip olmama veya hazırlık çalışmalarınızla uyuyan insanları rahatsız etme riski de vardır. Özel jet kiralama, mümkün olduğunca üretken olmanız için size huzur verir. Uçağın tamamı size ait, bu yüzden sadece uçakta kimi istediğinizi davet ediyorsunuz. Kesintiler konusunda endişelenmeden istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Özel bir jet kiralamak, gizli konuları tartışmak için ihtiyacınız olan gizliliği de sağlar. Birinin omzunuzun üzerinden bakması veya iş konuşmalarını dinlemesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Siz ve çalışanlar, kimin izlediği konusunda endişelenmeden sunumları kolayca uygulayabilirsiniz.

2. Daha Yüksek Hızlar

Özel jetler, ticari uçaklardan daha yakıt verimli ve daha hızlı olma eğilimindedir. Seyahat süresini kısaltabilir ve havaalanı süresini kısaltabilirsiniz. Ticari uçuşlara bindiğinizde, havaalanında kalkış ve iniş için bekleyen zamanı da hesaba katmanız gerekir. Özel jet kiralama da daha hızlı check-in imkanı sağlar. Uçuştan önce belirlenmiş bir saatte varabileceğiniz için havaalanında da saatler harcamanıza gerek yok (sadece belgelerinizi hatırlayın!) Havaalanına vardığınız andan itibaren kuyruklar veya gecikmeler olmadan mahremiyetin tadını çıkaracaksınız. Özel jetler verimli rotalar seçer ve ticari uçuşlar gibi bir programa bağlı kalmak zorunda kalmazlar. Konaklamalar konusunda endişelenmenize gerek yok, böylece en verimli zaman yolculuğuna sahip olabilirsiniz.

3. Güvenlik

Saygın bir özel jet kiralama şirketi seçerseniz, güvenliğinizin onların önceliği olduğuna dair içiniz rahat olacaktır. Uzman kadrosu ile optimum durumda olan kaliteli bir özel jette olacaksınız. Personel ayrıca tercihleriniz hakkında bilgilendirilecek, böylece herkes aynı sayfada olacak. Özel jet kiralama, ticari havacılıkla aynı güvenlik standartlarına sahiptir, ancak daha az çatışma riski gibi daha az risk nedeniyle genellikle daha güvenli bir alternatif olarak kabul edilir. Pek çok insanla çevrili olduğunuz için ticari uçuşlar da enfeksiyon riski taşır. İş gezinizden önce isteyeceğiniz son şey kendinizi iyi hissetmemektir. Özel jet kiralama, kendi uçağınızda olduğunuz için hastalığa yakalanma riskini azaltır ve uçağa binmeden önce özel sanitasyon prosedürleri uygulanır.

4. Kolaylık

Özel jet kiralama, kalkıştan inişe kadar her şeyin sizin için uygun olmasını sağlar. Evinize daha yakın bir genel havacılık havaalanı ve varış noktanıza daha yakın bir havaalanı seçerek iş seyahatinizi mümkün olduğunca kolaylaştırın. Dünya çapında daha fazla hedefe ulaşabileceksiniz, bu da iş fırsatlarınızı ve bağlantılarınızı genişletiyor. Özel jet kiralama şirketleri genellikle ihtiyacınız olan uçak tipi ve uçak bileti konusunda esnek seçeneklere sahiptir. Belki sadece tek yönlü bir seyahate ihtiyacınız vardır veya belirli bir kabin boyutu istersiniz. Seçimlerinizi özel jet kiralama ile kişiselleştirme ve iş seyahatiniz için mümkün olduğunca konforlu hale getirme esnekliğine sahipsiniz. Çoğu zaman, iş müşterileri seyahat ayrıntılarını düzenlemek veya havaalanında saatler geçirmek için zamana sahip değildir. Jet kiralamanın bir diğer avantajı da her şeyin sizin için halledilmesidir, böylece arkanıza yaslanıp yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. İki saat gibi kısa bir sürede özel bir uçak rezervasyonu yapabilir veya yaklaşık bir hafta önceden planlamaya başlayabilirsiniz.

5. Çalışan Memnuniyeti

Özel jet kiralamak daha konforlu ve hatta lüks. Çalışanlarınız veya müşterilerinizle bir iş gezisindeyseniz, özel jet kiralamasından da etkileneceklerdir. İşletmeniz için doğru tonu belirleyerek çalışan memnuniyetini artırabilir ve müşterileri etkileyebilirsiniz. Özel jet kiralamanın maliyeti insanların düşündüğü kadar pahalı değil. Teklifi birkaç faktör etkiler, ancak faydalar genellikle ticari uçuşa kıyasla ekstra maliyetten daha ağır basar. Müşterilerinizi etkilemeyi veya çalışanlarınızı memnun etmeyi başarırsanız, işletmenizin büyümesini de destekliyorsunuz demektir.

6. Daha az Stres

Stres, önemli bir iş gezisinden önce istediğiniz şey olmayan iş performansını ve üretkenliği olumsuz etkileyebilir. Uzun havaalanı gecikmelerinden, rahatsız edici seyahatlerden ve seyahate hazırlanmaya odaklanacak zamanın olmamasından sonra, fiziksel veya zihinsel olarak en iyi konumda olmayacaksınız. Özel bir jet kiralamak, seyahatinizden önce rahatlamanıza ve doğru zihniyete girmenize yardımcı olabilir. Aşırı hava koşulları gibi kimsenin kontrolü dışındaki faktörlerin yanı sıra gecikmeler konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Mümkün olduğunca başarılı olması için iş gezisine hazırlanmak için daha fazla enerjiniz ve zamanınız olacak.

En iyi özel Jet kiralama

Özel jet kiralamalarının bir sonraki iş seyahatinize fayda sağlamasının birçok nedeni vardır. Ancak, tüm özel jet kiralama şirketleri aynı kaliteyi sunmaz. Özel jetlerin tüm avantajlarından yararlanmak ve sorunsuz bir iş gezisi sağlamak için saygın bir şirket bulduğunuzdan emin olun.

Bize 7/24 telefon üzerinden jet kiralama için ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir