Covıd-19 salgını sırasında insanlar maruz kalma risklerini azaltmaya çalıştıkça özel jet kiralamalarına olan talep arttı. Özel uçuşlar, daha sessiz havaalanları, daha az (ve tanıdık) diğer yolcular, özel salonlar ve rezervasyon veya bagaj toplama kuyrukları olmaması ve binlerce kişiye maruz kalmayan bir ekip anlamına gelir. Bir pandemide hepsi çok çekici avantajlar!

Ancak arz, artan talebi henüz tam olarak karşılayamadı ve özel jet kiralama endüstrisi, diğerleri gibi Covıd ile ilgili personel sıkıntısı çekti. Yani, ne zaman özel bir jet rezervasyonu yapacağınızı merak ediyorsanız, cevap: mümkün olan en kısa sürede.

Özel Jet Uçuşunuzu Erken Rezerve Etmenin Faydaları

İyi bir komisyoncu, uçuşunuzdan önce, sırasında ve sonrasında ihtiyaçlarınızı karşılamak için ellerinden geleni yaparak size özel bir hizmet sunacaktır. Belki evcil hayvanlarla veya değerli kargolarla seyahat etmek istersiniz? Belki varış noktanızda korumalara veya uçakta beş yıldızlı yiyecek içeceklere ihtiyacınız vardır? Forjet Havacılık olarak, yüksek kaliteli, uçtan uca bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak, daha fazla zamanımız varsa, gereksinimlerinizi tam olarak karşılamak her zaman daha kolaydır.

Uçuşunuzu birkaç gün önceden rezerve ederseniz ekstra hizmetler almak daha zor olabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ideal uçağı bulmak da daha zor olabilir.
Sizin için en iyi teklifi bulmak için daha fazla zamanımız ve esnekliğimiz olduğu için fiyatlar önceden rezervasyon için daha düşüktür.
Erken rezervasyon yaptığınızda en uygun seyahat tarihlerini, saatleri ve kalkış noktalarını sizin için ayarlamak daha kolay olacaktır.

Kısa sürede uçmak genellikle hala mümkündür, ancak uygun bir uçağa binmek için daha uzaktaki bir havaalanına gitmeniz gerekebilir (daha yakın bir havaalanına yeniden konumlandırmak için daha fazla harcama yapın). Ayrıca, elbette pilotlarınız ve mürettebatınız havaalanında beklemiyor. Pilotlar için en az iki saatlik bir belirtme çizgisi var, çünkü sadece havaalanına gitmeleri değil, aynı zamanda uçuş öncesi muayenelerini yapmaları ve uçağı yakıtlandırmaları gerekiyor. Mürettebatın, uçağın yiyecek ve içecek gibi eşyalarla dolu olduğundan emin olmak için zamana ihtiyacı var.

Yoğun Seyahat Süreleri için Daha Önce Özel Bir Jet Rezervasyonu Yapın

Büyük kutlamalar ve tatiller sırasında seyahat etmeyi planlıyorsanız, talebin artacağını unutmayın. Rezervasyonunuzu geç bırakmak, istediğiniz hizmetleri ve uçuşları iyi bir fiyata almanızı zorlaştıracaktır.

En iyi donanımlı uçağı, istediğiniz tesisleri ve lüksleri elde etmek için önceden plan yapın. Seyahat tarihlerinizi öğrenir öğrenmez Noel, Paskalya, Şükran Günü, bahar tatili veya yaz tatiliniz için özel jet charter uçuşunuzu ayırtın.

Özel Jet Kiralama için Ne Kadar önceden Rezervasyon Yapılmalıdır?

Peki, özel jet uçuşunuzu ne kadar erken ayırmalısınız?

Genel olarak, daha geç değil, bir ila üç ay önceden rezervasyon yapmak idealdir. Bu, operatörlerin uçak müsaitlikleri hakkında net bir fikre sahip oldukları ve ihtiyaçlarınız ve ihtiyaç duyduğunuz ek hizmetler için en uygun, yüksek kaliteli uçağı rezerve etme şansınızın en yüksek olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda, paranın karşılığını en iyi fiyat ve değeri elde etme olasılığınızın yüksek olduğu penceredir. Kalkıştan önceki son ayda, seçenekleriniz düşmeye başlar ve özellikle seyahatinizden önceki son haftada fiyatlar yükselmeye başlar.

Çok kısa sürede boş bir bacak uçuşunda iyi bir anlaşma elde edebilirsiniz, ancak genellikle, daha önce rezervasyon yaptırmış olsaydınız, bir parça aklınız ve ideal uçağınız olurdu.

Kalkış tarihlerinde esnekseniz daha iyi fırsatlar da sunabiliriz. Ancak, özel jet kiralama rezervasyonu yapmak için en iyi zaman, istediğiniz seyahat tarihlerini öğrenir öğrenmez — bir yıl uzakta olmadıkça! Bu durumda, planladığınız uçuş tarihinden üç ay önce rezervasyon yaptırmanız için günlüğünüze bir hatırlatıcı yazın ve bize ideal seyahatinizi en iyi fiyata tasarlamamız için gereken zamanı verin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir