İster hava kargo taşımacılığı, ister hasta taşımacılığı veya dünyanın hemen her ülkesinden hızlı bir şekilde geri dönüş için olsun, özel jet kiralamanın birçok nedeni olabilir. Tüm özel uçuşlarımız için müşteri memnuniyeti birinci önceliktir. Örgütsel sorulara ek olarak, er ya da geç ilgili harcamalarla ilgili soru ortaya çıkar.

ÖZEL UÇUŞLARIN MALİYETİ NEDİR?

Ne yazık ki, maliyetlerin hesaplanması çeşitli faktörlere bağlı olduğundan bu soruya standart bir cevap vermek mümkün değildir:

Uçuş rotası

Gerekli özel uçuşunuz kısa, orta veya uzun mesafeli mi? Kat edilecek mesafe, fiyatın hesaplanmasında önemli bir faktördür. Özel bir uçuşun maliyeti büyük ölçüde kalkış noktası ile varış noktası arasındaki mesafeye bağlıdır.

Kısa sürede uçmak mı?

Özel uçuş ne kadar sürede gereklidir? Her uçuş rezervasyonu için istenen özel jetin ve uygun şekilde deneyimli bir pilotun bulunup bulunmadığı kontrol edilmelidir. Bir uçak özellikle istenen kalkış noktasına yakın konumlandırılmışsa, bunun özel uçuşun maliyeti üzerinde olumlu bir etkisi olabilir. Lojistik olarak, özel bir uçuşu önceden planlamak genellikle daha kolay ve ucuzdur. Bununla birlikte, uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, kısa süreli uçuşlar bile herhangi bir zamanda düzenlenebilir.

Özel jet modeli

Hangi jet modeli gereklidir? Size bireysel gereksinimlerinize uygun çeşitli farklı uçak tipleri sunabiliriz. Özel jet üzerindeki yerleşim ve ekipman, maliyet hesaplamasında önemli bir rol oynar: örneğin bir VIP uçağı, en lüks özel jetlerden biridir. Birinci sınıf araç içi hizmete ek olarak, bazı uçakların ayrı uyku ve yaşam alanları vardır. Özel jetinizi seçerken, oturma ve alan gereksinimlerinizi ve her türlü yemek tercihinizi dikkate alacağız. Tercih ettiğiniz uçak modelini kendiniz seçmeniz de mümkündür. İster turboprop bir uçağın esnekliğini, ister VIP bir uçağın konforunu isteyin, charter uçuşunuz için fiyat teklifini hazırlarken sizin için her zaman bireysel ve uygun maliyetli bir çözüm hedefleyeceğiz.

Yolcu sayısı

Yalnız mı uçuyorsun yoksa başkalarıyla mı? Ayrıca gruplar için özel uçuşlar düzenliyoruz küçük gruplar ve büyük gruplar. Deneyimlerimiz, grup olarak özel uçak kiralamanın genellikle tarifeli bir havayolu ile grup rezervasyonu yapmaktan daha ucuz olduğunu göstermiştir. Bireysel seçeneklerinizi sizinle tartışmaktan memnuniyet duyarız.

Uçuş maliyeti

Size kesin bir fiyat verebilmemiz için kişisel bir danışma çok önemlidir. Özel bir jet kiralamak istiyorsanız, kişisel müşteri danışmanınız size ücretsiz ve ayrıntılı tavsiyelerde bulunmak için her zaman hazır olacaktır. İlk danışmadan sonra deneyimli ekibimiz bir maliyet hesaplaması yapabilir ve size bağlayıcı olmayan bir teklif verebilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir