Aşırı rezervasyon nedeniyle atılmaktan saatlerce asfaltta mahsur kalmaya kadar, ticari seyahat hiç bu kadar çekici görünmemişti. Neyse ki, Türklerin nasıl seyahat ettiğine dair oyunu değiştirmek için çalışan bir şirket var. Özel düşünün, lüks düşünün ve Kardashian’ın onayladığı gibi. Tahmin ettin, kişisel jetler helis ve daha fazlası, çünkü neden olmasın?

İstanbul’daki türünün ilk örneği olan Forjet, gezginleri özel seyahat için uygun maliyetli ve lüks seçeneklerle anında birbirine bağlayan özel bir jet rezervasyon web uygulamasıdır. En iyi kısmı? Her şey akıllı telefonunuzda ve sadece birkaç dokunuşla yapılır, işte – kişisel uçağınız sizi uçurmaya hazırdır. Bu yeterli değilse, Forjet Havacılık’taki uzmanlar, özel bir uçak kiralamanın açıkça gitmenin yolu olmasının birkaç başka nedenini bir araya getirdiler:

Her zamankinden daha uygun

Paylaşım ekonomisinin ortaya çıkışı toplumda devrim yarattı ve şimdi sihirli büyüsünü başka bir endüstriye – havacılığa – attı. Özel bir jet kirtalamak artık düşünülemez bir iş değil, basit ve akla gelebilecek bir eylemdir. Forjet ile, web uygulaması aracılığıyla akıllı telefonunuza dokunarak kapıdan kapıya ulaşım hizmetleri ve çok ayaklı yolculuklar için rezervasyon yapabilirsiniz.

Size zaman kazandırır

Zaman paraysa, özel seyahat orada en uygun maliyetli seçenek olmalıdır. Sonuçta, uçuş kalkışından önce havaalanında harcayacak sayısız saati olan var mı? (Kesinlikle meşgul işletme yöneticileri değil!) Sadece güvenlik hatlarını atlamakla kalmaz, aynı zamanda esasen kendi uçuş programınızı oluşturarak uzun konaklamalardan kaçınabilir ve uçuşları birbirine bağlamak için bekleyebilirsiniz.

Kapmak için büyük para tasarrufu fırsatları var

Evet, biliyoruz, YYZ Anlaşmalarında ve Bir Sonraki Kalkışta büyük indirimler var, ancak geleneksel bir özel jet kiralama maliyetinden% 75’e varan tasarruf edebilseydiniz, neden yapmazsınız? Bir jet her rezerve edildiğinde, uçak bir sonraki yolcu grubunu almak için yeniden konumlandırıldıkça varış noktasına veya varış noktasından yapılan uçuşlardan biri kullanılabilir hale gelir. Buna boş bacak uçuşu denir. İşte bir ipucu: boş bacak bildirimleri için kaydolun ve büyük tasarruf edin!

Daha fazla varış noktasına doğrudan erişiminiz var

Hafta sonu İstanbul’a gitmeyi mi düşünüyorsun? Ya kulübenizin hemen dışındaki suya inebilseydiniz? Boyutları, esnek uçuş rotaları ve bağımsız havalimanlarına erişimi sayesinde tam da bunu yapabilirsiniz. Özel bir jetle uçarken, esasen son varış noktanızın kapı adımına varabilirsiniz.

Yiyecekleri kontrol edebilirsiniz

Mikrodalgada pişirilmiş makarnaya elveda deyin ve taze istiridyelere merhaba deyin! Kişiselleştirilmiş yerleşik menünüz söz konusu olduğunda gökyüzü tam anlamıyla sınırdır. İsteklerinizi vaktinden önce yaptığınızdan emin olun, çünkü kaçırmak isteyeceğiniz son şey!

Evcil hayvanlarınızı gemiye getirebilirsiniz

Kabul edelim, evcil hayvanlarımız aile gibidir ve herhangi bir gerçek ve özverili kürk anne için kürk bebeğini kargoyla birlikte koymak sorun değil! Neyse ki o karanlık günler geride kaldı. Sevgili dört ayaklı en iyi arkadaşınız, birinci sınıfın tüm VIP ikramiyeleriyle tedavi edilebilir – taze yiyecekler, pelüş yataklar ve eğer iyi davranırlarsa, belki biraz fıstık ezmesi bile.

Tekrar seyahat rezervasyonunu kolaylaştırır

Süper teknoloji meraklısı değilseniz endişelenmeyin. Teknoloji kesinlikle işleri kolaylaştırırken, geleneksel yöntemler için söylenecek bir şey olduğunu biliyoruz. Forjet gibi şirketler, kişiselleştirilmiş seyahat deneyiminizi gerçeğe dönüştürmeye hazır özel bir uzman ekibine sahiptir. Onlara seyahat bilgilerinizi ve özel isteklerinizi söyleyin, gerisini onlar halleder.

Büyük bir grupla seyahat etmenin en iyi yolu bu

Kimseyi geride bırakmayın! Özel uçarken tüm çeteyi bir sonraki tatilinize getirin. Büyüklüğü ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir uçak bulunacaktır. Ve her zaman daha sonra koşanlar için endişelenmeyin, jetiniz de onları bekleyecek!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir