Özel uçmak, ticari uçmaktan çok daha lüks. Ticari uçuşların aksine, uçuş programına, havaalanına ve hatta bir uçuş ekibine siz karar verirsiniz. Özel uçak kiralamak size bir takım bonuslar verir.

Özel olarak uçmanın faydaları nelerdir? Burada, özel jet kiralamanın en heyecan verici avantajlarından bazılarına bakıyoruz – Forjet Havacılık ile rezervasyon yaptığınızda hepsini deneyimleyebilirsiniz.

Maksimum Seçim Özgürlüğü

Hedef belirlemek, özel uçmanın neyle ilgili olduğu değildir. Bunun yerine, size istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman uçma özgürlüğü vermekle ilgilidir. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaklaşık 550 ticari havalimanını sayacaksınız. Ancak, özel jet havaalanlarını dahil ettiğinizde, bu sayı 5.000’in üzerine çıkar. Her potansiyel iniş varış noktasında bir iğne bulunan bir ABD haritası hayal edin. Şimdi pim sayısını yaklaşık on ile çarpın. Özel jet kiralama size bunu sunuyor. Uçuşunuzu zaten kalkışta bile değiştirebilirsiniz. Rotanızı değiştirmeniz gerekiyorsa, pilotla konuşun. Yolculuğunuzu ek duraklamalara veya tamamen yeni varış noktalarına uyum sağlayacak şekilde yeniden düzenleyebilirler.

Zaman Kazandıran Çözümler

Bayan, özel bir jete binmek için pilot tarafından limuzinden çıkarılıyor
Hatta rampa erişimi alabilir ve jetinize kadar sürebilirsiniz.
Düzenli olarak iş için seyahat ediyorsanız, genellikle hedefinize olabildiğince çabuk ulaşmak isteyeceksiniz. Ancak, çok telaşlı olmasanız bile, ticari uçmaktan ve uzun bir konaklamaya katlanmak zorunda kalmaktan daha yorucu birkaç şey vardır. Özel jetlerle uçmak, varış noktanız ne olursa olsun seyahat etmenin en hızlı yoludur. Her rota ihtiyaçlarınıza göre titizlikle planlanmaktadır. Komisyoncuya neye ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterlidir ve bu sizin için kara taşımacılığından uçak içi hizmetlere kadar düzenlenmiştir. Örneğin, bir iş gezisindeyseniz, uçakta çalışmanızı kolaylaştıran bir uçak seçebilirsiniz. En yakın büyük havaalanına saatlerce gitmek yerine, bölgesel bir havaalanına binebilirsiniz. Ve sonsuz güvenlik kuyruklarında zaman kaybetmenize gerek kalmayacak. Dahası ne? Hatta rampa erişimi alabilir ve jetinize kadar sürebilirsiniz.

Birinci Sınıftan daha fazlası

Tanım olarak, birinci sınıf en iyisi anlamına gelmelidir, değil mi? Yanlış! Birinci sınıfı tartıştığımızda, genellikle ticari bir uçuştan bahsederiz. Ticari bir uçakta birinci sınıf bir koltuk, mevcut en iyi hizmeti ve koltuğu aldığınız anlamına gelir … ancak yalnızca o uçakta. Özel jet kiralama, birinci sınıf bir uçuştan çok daha iyi bir deneyim sunar. Bu kadar basit. Özel bir jet kiraladığınızda, oturma düzenlemeleri açısından daha fazla esnekliğe sahip lüks koltukların keyfini çıkaracaksınız. Uçuşunuz sırasında özel ikramlar alacak ve diğer en kaliteli hizmetlerin tadını çıkaracaksınız. Ayrıca, adından belli değilmiş gibi, mahremiyet seviyeniz benzersizdir.

Uygun Uyku Olanakları
Bayan Özel bir Jette Uyuyor
Sadece son derece konforlu koltuklara yaslanma seçeneğine sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda daha büyük uçaklarla gemide tam boy bir yatak da ayarlayabileceksiniz.
Çok seyahat ediyorsanız, muhtemelen bir uçakta uyuma ihtimalinden nefret edersiniz. Dik ve sertsin, etrafınızda gürültü var ve her zaman pencerelerinden dökülen ışığı umursamayan bir yolcu var.

Özel bir jet kiraladığınızda her şey değişir.

Sadece son derece konforlu koltuklara yaslanma seçeneğine sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda gemide tam boy bir yatak da ayarlayabileceksiniz. Bütçenize ve yolcu sayınıza bağlı olarak, deneyimli ekibimiz charter uçuşunuz için size en mantıklı tavsiyeyi anlatabilir. Ama kesin olan bir şey var – iyi bir gece uykusu çekeceksin.

Cömert Bagaj Hakkı
Özel Jet Uçuşu için Bagaj
Ekstra kıyafetler veya hatta tam bir golf sopası seti almak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, ihtiyaçlarınız için doğru uçağı seçmenize yardımcı olabiliriz.
Ticari uçuşlar bagajınızı gerçekten sınırlar. Bu, ev konforunuzu her zaman yanınızda getiremeyeceğiniz anlamına gelir. Ve yoğun bir uçuşa binmekten ve çantanızı tıka basa dolu üst bölmeye doldurmaktan daha sinir bozucu veya utanç verici bir şey yoktur.

Özel uçtuğunuzda, bagaj için çok daha büyük bir hakkınız olur. Ekstra kıyafetler veya hatta tam bir golf sopası seti almak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, ihtiyaçlarınız için doğru uçağı seçmenize yardımcı olabiliriz. Ayrıca, tüm çantalarınızı saklamak zorunda kalmayacaksınız. Bagajınıza, bulunduğunuz yerde aynı seviyede depolandığı için tüm uçuş boyunca erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir