Özel jet kiralamak, daha önce hiç yapmamış olanlar için karmaşık bir süreç olabilir. Uygun uçağı, rotayı ve uygun kalkış ve iniş yerini bulmak çok zaman alabilir. Talep üzerine lider uçak kiralama ve özel jet çözümleri sağlayıcısı Forjet Havacılık ile doğrudan özel jet kiralamak mümkündür.

Charter jet kuralları ticari havayollarından daha rahat olabilir. Ayrıca, özel bir jet kiralama güvenli ve verimli seyahat olarak kabul edilir. Kiralama uzmanımız sizinle iletişime geçecek ve farklı özel jet seçenekleri ile bütçenize ve özel tercihlerinize uygun bir fiyat sunacaktır.

NEDEN ÖZEL JET KİRALAMALISINIZ?

Modern özel jetler size maksimum özgürlük, mahremiyet ve esneklik sağlar. Arkadaşlarınız ve misafirlerinizle birlikte özel bir charter jetinde bulunan tek yolcu sizsiniz. Uzmanlarımız, mahremiyetin ve konforun nihai fayda olduğu özel bir özel uçuş ayarlayacaktır.
Özel bir jet kiralamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Özel olarak uçmaya karar verirseniz, ilk adım, en iyi özel jeti ayırtmanıza yardımcı olacak bizimle iletişime geçmektir.

NE TÜR BİR ÖZEL JET KİRALAMALIYIM?

Artan konfor seviyesi, mahremiyet güvencesi ve ortalama ticari uçuşa kıyasla önemli zaman tasarrufu nedeniyle iş jetleri her zaman alaka düzeyini koruyacaktır. Ancak özel jet kiralamaya karar verirseniz, özel jetlerin nasıl çalıştığını ve özel uçuşunuz için hangi kategorinin en uygun olduğunu bilmelisiniz.
Turboprop. Turboprop uçaklar, iş havacılığında en güvenilir ve ekonomik uçaklar arasındadır. Ek olarak, turbopropların jetlere benzer düzeyde konfor, güvenilirlik ve güvenlik ile kiralanması daha ekonomiktir.
Hafif jet. Hafif jetler, bagaj ve ekstra yolcularla kısa mesafelerde uçmanıza izin verir. Uçak, kısa pistli küçük bir havaalanına inebilir ve küçük bir mutfağa ve genişletilmiş bir bagaj bölmesine sahip olabilir. Hafif jet, Amerika Birleşik Devletleri içindeki kısa yolculuklar için uygundur.
Orta boy jet. Orta büyüklükteki jetler, tüm okyanusları ve kıtaları geçerek kısa ve uzun mesafelerde uçarlar. İş dünyasındaki insanlar ve üst düzey yöneticiler için en uygun seçimdir. Artı taraf, artan üst alan ve geniş bir bagaj bölmesidir.
Süper orta boy jet. Süper orta boy jetler, hafif jetlere kıyasla artırılmış menzil ile karakterize edilir ve gemide orta boy jetlere göre daha fazla konfor sağlar. Birkaç modelde koltuklar bir kanepeye ve hatta yataklara dönüştürülebilir. Kabin geniştir, düz bir zemine ve rahat hareket için geniş koltuklara sahiptir.
Ağır jet. Ağır jetler kıtalararası seyahat için tasarlanmıştır. Ağır sınıf iş jetlerinin en büyük avantajı kabinin ferahlığı ve geniş kapasitesidir. Döşemeli koltuklar, rıhtımlar, salon alanları, bar tezgahları ve eksiksiz bir banyo bulunmaktadır.
Ultra uzun menzilli jet. Ultra uzun menzilli jetler için en heyecan verici yenilikler ve teknolojiler tanıtılıyor. Bunlar, uzun mesafeli seyahatler için özel jetlerdir, bu da yerleşik duşları, dinlenme alanlarını, yatak odalarını, tuvaletleri ve duşları bulmayı mümkün kılar. En az değil, sağlam bir Wi-Fi modülü kurulu ve kabini akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

ÖZEL JET KİRALAMA VE CHARTER ÖDEMESİ

İhtiyaçlarınıza göre özel bir uçuş için uygun bir jet seçildikten sonra, en önemli adım gelir – özel jet kiralama maliyetini hesaplamak ve charter uçuşları için ödeme yapmak. Uzmanlarımız, fiziki olarak veya elektronik imza başvurusu ile imzalanmış bir sözleşme hazırlayacaktır. Ardından, özel bir jet kiralamak için banka havalesi, kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

BİR TÜZÜK İÇİN NE KADAR ÖNCEDEN REZERVASYON YAPMAM GEREKİYOR?

Ticari havacılıktan farklı olarak, birkaç ay önceden özel jet uçuşu kiralamak için finansal bir teşvik yoktur, bu nedenle uçmaya karar verir vermez bizimle iletişime geçebilirsiniz. Erken rezervasyon, rotanın ne kadar popüler olduğuna bağlıdır. Uçuşunuzdan 6 saat önce özel jet kiralama genellikle mümkündür.

SEYAHATİNİZİN TÜM AYRINTILARINI KONTROL EDİN

Rezervasyon aşamasında, uzmanlarımıza seyahatinizin ayrıntılarını bildirin. Herhangi bir sayıda bagaj ve yolcu için en iyi uçağı seçebiliriz, ancak önceden haber vermek son derece önemlidir. Köpek, kedi veya diğer hayvanlarla seyahat ediyorsanız, evcil hayvanınızın stresini en aza indirmek için gerekli ortamı ve bireysel beslenmeyi yaratacağız.

Jet charter gemisindeki hizmet kalitesi yüksektir ve personel uluslararası normlara göre hareket ederek en konforlu müşteri atmosferini yaratır. Mürettebat sayısını bağımsız olarak seçebilirsiniz. Geniş ekranlarda, çocuklarla seyahat ederken modern jetlerde video ve ses sistemleri mevcuttur. Ayrıca, istenirse uçuştan sonra ödenen Wi-Fi hizmeti de mevcut olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir