1. Özel jet seyahati zaman kazandırır

Zaten aşina olduğunuz gibi, ticari uçaklarla uçmak, kalkış programınızdan önce her zaman havaalanlarına acele etmeniz gerekir.

Zamandan tasarruf edin ve bugün özel jet seyahati yapın!
Kalkış saatinden birkaç dakika önce biniş kapılarına varırsanız, neredeyse kesinlikle o uçağa binmeyeceksiniz.

Gelişi unutmayalım. Çantanızı bulmaya çalışırken çanta alma alanında sıkışıp kalabilirsiniz, hatta bagajınız kaybolabilir. Bu büyük bir koşuşturma.

Özel jet seyahati durumunda, uçağın sensiz kalkması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Uçuşunuzdan 10-15 dakika önce gelmeniz istenir, ancak zamanında varırsanız veya birkaç dakika geç kalırsanız herhangi bir sorun olmamalıdır.

Havaalanında daha az zaman geçireceksiniz. Jetler normal uçaklardan daha küçük olduğundan, küçük havaalanlarına inebilirler. Bu, havaalanına ulaşmak için çok uzağa gitmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Bu havaalanları daha küçüktür ve bu da daha az sıkışık oldukları anlamına gelir. Deneyiminiz daha iyi olacak ve büyük bir havaalanında dolaşmakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Özel jetin programı ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlanır. Ticari uçuş alanında ise tam tersi.

2. Zamanlamayı oluşturursunuz

Zaman lüks! Birçoğumuz için bu ifade tamamen doğrudur. Günlük olarak hokkabazlık yapmamız gereken birçok şey ve sorumluluk vardır ve her dakika önemlidir.

Özel bir jet kiralarken sahip olduğunuz bir avantaj, programınızı oluştururken sahip olduğunuz özgürlüktür. Acil bir şey çıkarsa toplantı beklenenden uzun sürerse endişelenmenize gerek yok.

Uçuşlarınızı yeniden yönlendirmek veya ertelemek çok kolaydır. Uçuş ekibini bilgilendirmeniz yeterlidir, böylece sizin için rota veya programda değişiklik yapabilirler.

3. Hedefe daha hızlı ulaşın

Özel jetler, ticari havayollarının kullandığı aynı merkeze ve konuşma ağlarına bağlı değildir. Bu, uçağınızın yönünüze ulaşacak kadar büyük yakıt kapasitesine sahipse, doğrudan oraya uçacağınız anlamına gelir. Daha fazla konaklama ve zaman kaybı yok.

Bu uçaklar tasarım gereği uçaklardan daha hızlı tırmanıyor. Bu, kötü hava koşullarından daha hızlı çıktıkları ve sonucun daha hızlı olduğu anlamına gelir.

Ticari jetler yaklaşık 1066 metre (35000 fit) seyir halindedir.

Daha küçük jetler daha yükseğe uçar. Bu, trafiğin üzerinde oldukları anlamına gelir, yani uzay için daha büyük uçaklarla rekabet etmedikleri için daha doğrudan rotalarda uçarlar. Ayrıca, olumsuz hava koşullarından kaçınırken daha iyi rüzgarlardan yararlanırlar.

4. Özel jet seyahati, havalimanındaki uzun kuyrukları atlamanızı sağlar

Artık havaalanında  uzun kuyruklarda beklemek yok. Biniş kapısına varmadan önce kalabalık havaalanına ve birçok güvenlik kontrolüne elveda deyin.

Bütün bunlar ilk etapta seyahate çıktığınız için pişman olmanıza neden olabilir.

Özel jet yolculuğu ile stressiz check-in ve biniş işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Seyahatinize kesinlikle yüksek bir notla başlayacaktır.

5. Gizlilik, böylece işi halledebilirsiniz

Sadece daha hızlı seyahat edecek ve zaman kaybetmeyi bırakmayacak, aynı zamanda özel bir uçakla seyahat ederken işi halletmek için mahremiyetiniz olacak.

Not, bu söz konusu olduğunda özel charter uçuşlarıyla karşılaştırılır, birinci veya işletme sınıfı bile değil. Bu şekilde seyahat ederken gizli konuşmalar yapamayacağınızdan bahsetmişken.

Ulusal iş Havacılığı Birliği tarafından yapılan bir anket, şirket uçaklarıyla seyahat edenlerin ofise göre% 20 daha üretken olduğunu belirtiyor. Aynı zamanda ticari hava yolculuğu kullanıldığında verimlilik% 40 azaldı.

Şirketlerin neden kendi jetlerine yatırım yapmak için on milyonlarca çok para kullandıkları şaşırtıcı değil. Bu konforla ilgili değil. Zaman ve para tasarrufu ile ilgilidir.

6. Kontrol sizde olacak

Özel jetler, işlerin kontrolünde olmanıza izin verir.

Zamanı, yeri ve nereye gitmek istediğinize siz karar vereceksiniz. Tüm ipler senin ellerinde olacak. Artık kontrolünüz dışında olan şeyler üzerinde strese girmenize gerek kalmayacak.

7. Evcil hayvanlarınız sizinle rahatça seyahat edebilir.

Ticari uçakların kargo alanı içindeyken evcil hayvanlarımız için endişelenmekten başka bir şey yapamayız. Çoğumuz için onlar ailemizin üyeleri gibidir ve nereye gidersek gidelim onların yanımızda olmasını isteriz.

Özel  uçtuğunuzda hak ettikleri güvenlik, lüks ve konforla yanınıza seyahat edecekler. İhtiyacınız olan tek şey evcil hayvan dostu bir özel jet, bu yüzden hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir